Ubytování v Tvarožná

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Tvarožná. Najděte si jeden z apartmány a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Tvarožná, kde najdeme města Vrbov, Kežmarok, Malý Slavkov, Veľká Lomnica a Spišský Štvrtok.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Guest House Andrišov Dom 

Foto: Guest House Andrišov Dom
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
87 %

Guest House Andrišov Dom se nachází v obci Tvarožná, 45 km od Zakopaného. Nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm a bezplatné Wi-Fi, dostupné ve všech prostorách. Vybavení pokojů zahrnuje TV.

Hotely v okolí Tvarožná

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Tvarožná jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Tvarožná. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Tvarožná.


2. Privat Vrbov 23 

Foto: Privat Vrbov 23
Lokalita: Vrbov
Vzdálenost: 3.4 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
94 %

Privat Vrbov 23 se nachází v obci Vrbov a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. Koupelna je sdílená. K dispozici je také sdílená kuchyň.


3. Privát Orim 

Foto: Privát Orim
Lokalita: Vrbov
Vzdálenost: 3.4 km
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
94 %

Privát Orim is located in Vrbov town and offers accommodation with a TV. It provides free WiFi and free parking possible on site. The units come with a fully equipped kitchen with a dining area, a microwave, a stove and a fridge.


4. Privát Migáč 

Foto: Privát Migáč
Lokalita: Vrbov
Vzdálenost: 3.6 km
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
89 %

Privát Migáč se nachází v obci Vrbov, jen 700 metrů od hlavního vchodu do termálního parku ve Vrbově. Nabízí pokoje se satelitní TV, zahradu s terasou, krbem a dětským hřištěm a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby20 - 20 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby40 - 40 EUR za noc

5. Privat 261 Vrbov 

Foto: Privat 261 Vrbov
Lokalita: Vrbov
Vzdálenost: 3.7 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

Privát 261 Vrbov je situován v obci Vrbov a nabízí ubytování v soukromí, zahradu s grilem, terasu, společnou kuchyň s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a výhled na okolní Vysoké Tatry.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní externí koupelnou
osoby22 - 22 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
osoby22 - 22 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby25 - 44 EUR za noc
Rodinný pokoj
osoby23 - 44 EUR za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: