1 * hěvzdičkové apartmány v Tvarožná

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Tvarožná. Najděte si jeden z apartmány a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Tvarožná, kde najdeme města Vrbov, Kežmarok, Malý Slavkov, Veľká Lomnica a Spišský Štvrtok.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Privat Janka 

Foto: Privat Janka
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

Privát Janka se nachází v Tvarožné a nabízí tenisový kurt, zahradní jezírko, kde můžete chytat ryby, gril, dětské hřiště, hřiště na badminton, stolní fotbal, šipky a neplacené parkoviště.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby28 - 28 EUR za noc
Apartmá
osoby24 - 24 EUR za noc
ApartmáJunior s balkónem
osoby28 - 28 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkónem
osoby24 - 24 EUR za noc

Hotely v okolí Tvarožná

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Tvarožná jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Tvarožná. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Tvarožná.


2. Privát DaS 

Foto: Privát DaS
Lokalita: Vrbov
Vzdálenost: 3.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Privát DaS se nachází ve Vrbově v Prešovském kraji a má balkon a výhled na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán je vybaven obývacím pokojem a plně vybavenou kuchyní s myčkou na nádobí.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: